2010

přidali jsme pár fotografií do galerie z listopadu.
we have added some photos to the gallery from November.
Bekkinka je malý čertík, jak nám napsala její panička Táňa a poslala jako důkaz fotky. na nich Bekki řádí se svou kámoškou, která přišla na návštěvu.

BEKKI EDELWEISS is a little devil, wrote to us that the owner of Tana and sent photos as evidence. Bekki on them playing with a friend who came to visit.
Boomík užívá se svou paničkou Ivou sníh v Praze. Přesun z chalupy se zahradou do městského bytu dopadl dobře a Boomy si rychle zvykl. jen nástup do automobilu Boomímu dělá trošku problém a raději počká na Ivu až ho usadí dovnitř jako krále.

BOOMER RED GUN delights of snowfall in Prague. Moving from cottage garden to the apartment in the city fared well and Boomer quickly settled. only entrance to the car Boomer doing a little problem and would rather wait for owner Iva to settle it in like a king.
v polském Lublin napadl první letošní sníh a malá Billie poznává, že to nejen má jinou barvu, ale hodně to i studí.

Polish Lublin in this year's first snow fell and small Billie looks, the garden has changed its color and the snow is cold.
Bundik nám poslal nové fotografie z Liberce.

BUNDI TIMBER sent new pictures from Liberec.

dnes náš KOUčí slaví své 5. narozeniny. spolu s ním si narozeninový dort plný psích dobrot užijí kámoška ORI a její dcerunka BAŠI. KOUdo vše nej a hlavně hodně zdraví a síly do dalších tvých šarpejích let.
KOU QALT PEI celebrates its fifth birthday. birthday cake is ready and together we taste friend ORCHIDEA and her daughter BASHRA. KOU, we wish you good health and strength in the coming years.
dnes jsme dostali fotky Aimeenky z vrhu "A", která žije v německém městečku Glinde kousek od Hamburgu. ještě nedávno to bylo malé šedo-zlaté klubíčko valící na nás velká černá kukadla a dnes je z ní krásná mladá psí slečna.

today we received pictures AIMEE SMALL BABY from litter "A", who lives in the German Glinde town near Hamburg. until recently it was a small gray-gold blob that looked at us in big black eyes and is now a beautiful young lady dog..
Bundik dnes odjel do Liberce ke své nové rodině. bude z něj krásný šarpej jizerských hor.

BUNDI TIMBER now left to his family in Liberec. will be a beautiful shar-pei from the Jizera mountains.
Baulinka se má ve své rodině jako v bavlnce. roste z ní krásná mladá psí slečna.

BAULINE WILD GRASS in your family doing well. will be a beautiful young lady dog.
Bíba (Barrinka) a její panička nám poslala nové fotky. S kamarádem Mírou doma i venku provádí psí kusy.

BARRISA BEE and her owner sent photos. with her friends Mira play and they are inseparable duo.
využili jsme nádherného říjnového víkendu a vyrazili se smečkou na zahradu. malí puppy-čci poprvé měli možnost poznat i kamaráda pudla dennyho. 

we used a wonderful weekend of October and the dogs were in the garden. Small puppies have first opportunity to meet a friend poodle Denny.
dnes 4.10.2010 slaví vrh "A" své druhé narozeniny. jsou z nich již velcí a krásní plyšáci.
ABIGAIL RASPUSHA (puša), ADELINE CORN POPPY (adélka), ADRIAN DE VRIES (adriánek), AFRODITHE GODDESS (afri), AIMEE SMAL BABY (ejmí), ALISHA GOLDEN GIRL (eliška), ANDREW SALIEE (baloo). 

today, April 10, 2010 celebrates the litter "A" their second birthday. of them are already big and beautiful dogs.
Bekkinka byla na výletě v lese. podívejte se na fotky.

BEKKI EDELWEISS was on a trip in the woods. look at the pictures.
Boomík nám poslal další fotografie. moc děkujeme jeho paničce Ivě.

BOOMER RED GUN sent us more photos. We thank his owner Iva.
Billinka nám poslala fotografie ze svého nového domova v polském Lublinu. děkujeme paničce Ewě a její rodině za skvělý domov a místo, kde Billie bude žít.

BILLIE JEAN sent us photos of your new home in Lublin, Poland. Thanks to Ewa and her family for a great home and a place where Billie will live..
přidáváme video z posledního společného večera sedmi štěňat z našeho vrhu "B".


add video from the last common evening seven puppies from litter "B".
Bekkinka nám poslala fotky z víkendového pobytu na moravě.

BEKKI EDELWEISS sent us some pictures from the weekend in Moravia (CZ).
Boomík a jeho panička Iva nám poslali několik fotografií. Boomy se už zabydlel, kamarádí s mopsíkem a venku chodí na pravidelnou obhlídku zahrady. sem tam kousne do květin a větví, aby i příroda věděla, že pánem je to on.

BOOMER RED GUN and his owner Iva sent us some photos. Boomy are accustomed to their new home, friend with a mops and go out on a regular tour of the garden. sometimes bites into flowers and branches, and countryside to know that he is a master.
Barrinka odcestovala do své nové rodiny do Prahy. v Praze jí čekal krásný červený kamarád - pes Míra.

BARRISA BEE went to her new family in Prague (CZ). there waiting for her beautiful red dog friend named Mira.
Baulinka dnes od nás odjela ke své nové rodině do Zakřan u Brna. Baulinka bude dělat společnost dvěma mladým krásným slečnám.

BAULINE WILD GRASS today went to his new family to Zakrany, Brno (CZ). she will live with two beautiful young ladies.
Boomík se ve své rodině a domově zabydluje. jeho panička Iva nám poslala několik fotografií.

BOOMER RED GUN getting used to his new family. Iva, his owner sent us some photos..
Billinka dnes cestovala s námi do Českého Těšína, kde si ji převzala panička Ewa. společně pak odjeli domů, do polského města Lublin.

BILLIE JEAN today traveled with us in Cesky Tesin (CZ), where it took ms. Ewa. Together they went home to the polish city of Lublin..
Boomík dnes odjel do svého nového domova k Ivě do Prahy. Boomík bude mít doma kamaráda mopsíka.

BOOMER RED GUN today gone to a new home to Iva from Prague (CZ).
Bekkinka dnes odjela do nového domova k Jirkovi a Táně do Českých Budějovic.

BEKKI EDELWEISS today gone to a new home to Jirka and Táňa from Ceske Budejovice (CZ).
Barrinka po divokém řádění se sourozenci zaujala místo vedle maminky a z pohovky sledovala bitvu ostatních.

BARRISA BEE after a wild rampage took her place beside her mother. rested and watched a game of their siblings.
ADRIAN DE VRIES z vrhu "A" se zúčastnil a uspěl na výstavě shar-pei due specialità Italia.

ADRIAN DE VRIES from litter "A" attended and succeeded at the dog exhibition shar-pei due specialità Italia.
přidáváme na naše webové stránky video štěňátek z vrhu "B". máme za sebou již sedm týdnů života.


add to our website video litter "B". We had been seven weeks of life..
baloo ANDREW SALIEE se zúčastnil Klubové výstavy Mladá Boleslav pořádané Shar-pei clubem.


ANDREW SALIEE participated club show Mlada Boleslav (cz) organized Shar-Pei Club.
dnes přidáváme opět nové fotografie štěňátek z vrh "B". nyní zůstávají volná k prodeji čtyři. jeden pejsek BUNDI TIMBER a tři fenečky BAULINE WILD GRASS, BARRISA BEE a BEKKI EDELWEISS.

 again today we add new photos of puppies from litter "B". now available for sale remain four. one male BUNDI TIMBER and three female BAULINE WILD GRASS, BARRISA BEE and BEKKI EDELWEISS.

 

štěňátkům je již 5 týdnů. podívejte se jak hodně vyrostla.
puppies are 5 weeks old. look at how much has grown.
z chovatelské stanice GAMPI PEI, kde žije naše Adélka z vrhu "A" jsme dostali zprávu, že mají dva diplomy. Adélka úspěšně absolvovala výstavy a pyšní se tituly Český junior šampion a Klubový junior šampion.

from kennel GAMPI PEI, where lives our Adeline Corn Poppy Orikou - litter "A" we received word that have two degrees. Adeline passing of dog shows and boasts the title Czech Junior Champion and Club Junior Champion.
dostali jsme z novou fotku Adriánka, který je z našeho vrhu "A". vyrostl z něj statný krásný pes.
we have received a new photo Adrian De Vries Orikou, which is from our litter "A". it grew out hefty beautiful dog.
dnes přidáváme na naše webové stránky první video štěňátek z vrhu "B". miminka se mají čile k světu a začínají vymýšlet rošťárny.


today we add to our website the first video of puppies from litter "B". babies are very lively. begin to play and invent fun.
štěňátkům je dnes 17 dnů. všechna hodně pijí mléko od maminy ORIny a rychle rostou. pomalu začínají otevírat očka a zkouší se udržet na všech čtyřech nožkách. strejda KOU je chodí často počítat, aby se žádné štěně náhodou neztratilo.
puppies are now 17 days old. All drink much milk from mom ORI and grow rapidly. slowly beginning to open eyes and trying to keep all four legs. Uncle KOU is going often feel that no accident has lost puppy.
dne 14.07.2010 časně ráno se narodilo sedm krásných štěňátek. 2 kluci a 5 holčiček v barvách zlatá a červená. zájemci si je již nyní mohou rezervovat na telefonu 725 885 962 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
on July 14, 2010 early morning birth seven beautiful puppies. 2 boys and 5 girls in the colors of fawn and red. interested in a puppy can make a reservation by email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
podívejte se na fotografie naší ORI pár dnů před porodem. ORI je celkově v klidu a většinu dne odpočívá v chladném prostředí našeho bytu.
look at the pictures of our ORI few days before litter. ORI is a quiet and relaxing day in the cold environment of our apartment.
v polovině června se konal víkendový sraz šarpejů a klubové dny shar-pei clubu. podívejte se do červnové galerie fotek nebo na stránky shar-pei clubu.
in mid-june, held a weekend meeting of shar-peis and shar-pei club. look in the june photo gallery or site shar-pei club.
baloo ANDREW SALIEE uspěl na mezinárodní výstavě psů v brně. obdržel ocenění V1, CAC, res.CACIB. velké díky manželům přikrylovým z olomouce za skvělou prezentaci naší chovatelské stanice na výstavách.


ANDREW SALIEE was on the international dog show in brno (cz) . the judge gave excellent 1, CAC, res.CACIB. 
dnes se na ultrazvuku potvrdilo, že naše ORI bude mít v polovině července štěňátka. zájemci o potomky z linií BELLSHOU a GOLDING nás mohou již nyní kontaktovat. očekáváme, že štěňátka budou zlatá, červená a černá.
today it was confirmed that our ORCHIDEA will have puppies in mid-July. interested in the descendants of a line BELLSHOU and  GOLDING we can now contact. we expect the puppies will be fawn, red and black color.
dnes oficiálně spouštíme nový web naší chovatelské stanice ORIKOU KENNEL. doufáme, že se vám bude líbit a hlavně přinese více o našem chovu a plemenu shar-pei.
today we officially launching a new website our breeding kennel ORIKOU.we hope, that you will like it and give you a more informations about us and breed shar-pei.
adélka ADELINE CORN POPPY na mezinárodní výstavě v Litoměřicích dostala známku V1, CAC a tím splnila podmínky pro udělení titulu Český junior šampion krásy.
ADELINE CORN POPPY at the international dog show in Litomerice (cz) got excellent, CAC and met the conditions of title CZECH JUNIOR CHAMPION.
májový výlet u jezeru se opravdu vydařil. v květnové galerii fotek se můžete podívat i na video.
may´s trip on the lake is really a success. in may gallery of photos you can look on video. 
panička afrinky poslala nové fotky. je vidět, že afri je krásná dospělá slečinka a má se u své rodiny báječně.
we have photos of AFRODITHE GODDESS. afrodithe is beautiful adult lady. we see that it is your family wonderfully. 
v nové dubnové galerii fotek najdete ORI a KOU jak řádí v parku u řeky.
 
in april a new gallery of photos, see ORI and KOU as we like in a park near a river.
baloo ANDREW SALIEE se zůčastnil výstavy v ostravě. obdržel ocenění V2, res.CAC.
ANDREW SALIEE was on the dog show in ostrava (cz) . the judge gave excellent 2, reserve CAC. 
mailem jsme dostali nové fotky elišky, která žije v maďarsku. velké gratulace k jejích dosavadním úspěchům na výstavách.
mail we received new pictures of ALISHA GOLDEN GIRL thah lives in hungary. big congratulations to the success of exhibitions.
přidali jsme novou galerii fotek z března. v galerii najdete i malé sněhové video.
we have added a new gallery of photos from march. in the gallery you will find a small snow video.
baloo ANDREW SALIEE měl na olomoucké výstavě premiéru a rovnou super výsledek. od rozhodčí dostal známku V1, CAJC, nejlepší mladý pes.
ANDREW SALIEE was on the dog show in olomouc (cz) premiered and super result. the judge gave excellent, JCAC, best young dog. 
dnes ORIsek slaví své 3. narozeniny. už je z ní pořádný kus ženské, je mamina 7 štěňátek a také je babičkou štěňátek, která se narodila ve španělské chovatelské stanici BUDAPEIS, ve městě Málaga. do dalších plyšových let přejeme ORInce stále tolik energie, kterou má a trpělivého kámoše KOUa, kterého neustále terorizuje svou hrou na šéfku smečky.
today AISTI ILEAL ORCHIDEA DLJA BELLSHOU celebrated her third birthday. She is a more adult now, she is mother of seven pupies and also grandmother of pupies, which  born in spanish village call Málaga.we wish to Orchidea the best what we can and also a lot of energy for long time with a great friend how is KOU.